درس بتن یکی از دروس اصلی دوران کارشناسی مهندسی عمران است. این درس در دو عنوان بتن یک و بتن دو در دانشگاه تدریس می شود. این درس در دانشگاه علم و صنعت ایران به وسیله ی دکتر زاهدی تدریس می شود. بتن I به دلیل حجم زیاد در دو بخش برای شما دانشجویان عزیز قرار داده می شود. همچنین بتن II به صورت مجزا بر روی سایت قرار داده می شود. امید است که مثمر ثمر دانشجویان عزیز قرار گیرد. گروه vepub  در راستای به اشتراک گذاشتن منابع علمی مفید برای تمامی دانشجویان در هر نقطه از کشور و جهان ایجاد شده است. شما دانشجویان عزیز می توانید جزوات خود را روی سایت قرار داده و از ارزش آن بهره مند شوید. پیشنهادها و انتقادهای خود را با ما در میان بگذارید. 
دکتر زاهدی از اساتید بنام دانشکده عمران دانشگاه علم و صنعت ایران می‌باشند. ایشان در سال 1344 تحصیلات کارشناسی خود را در دانشگاه تهران به پایان رساندند سپس به‌منظور ادامه تحصیل در مقطع ارشد و دکتری راهی انگلستان شدند و هر دو مقطع تحصیلی خود را در دانشگاه لندن به پایان رساندند. دکتر زاهدی بعد از اتمام تحصیلات دکتری خود در سال 1351 به تدریس و تحقیقات علمی در دانشگاه علم و صنعت پرداختند.
بتن
 
سازه
 
اسکلت
 
بتن آرمه
 

667265
Pages
6470
Academic Notes
3311
Authors
156
Publishers

This is an animated dialog which is useful for displaying information. The dialog window can be moved, resized and closed with the 'x' icon.

These items will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?