این پروژه در قالب پایان نامه ارشد انجام گردیده است. پروژه به صورت کامل و در قالب ورد می باشد. از آنجایی که این پروژه از کیفیت علمی بالایی برخوردار است قابل ارائه به عنوان سمینارهای کلاسی و همچنین پروژه لیسانس را دارد.  به منظور ارائه اطلاعات بیشتر چکیده این پایان نامه در ادامه آورده شده است.
چکیده هدف از این پروژه،آشنايي مناسب از موتورهاي احتراق داخلي و سيستمهاي مديريت موتور (جترونیک-موترونیک) است كه نهايتاً منجر به كنترل نسبت دقیق سوخت و هوا كه به عنوان مهمترين هدف كنترل در كاهش ميزان انتشار آلودگي و تنظيم احتراق مطلوبو کاهش مصرف سوخت و افزایش توان است منجر مي شود.سیستم های مدیریتی که در این پروژه آورده شده به ترتیب سال ابداع آنها نوشته شده، با پیشرفت کامپیوترها، این سیستم ها دقیق تر و حساس تر شده اند. به طور مثال در مدل سیستم کا جترونیک از انژکتورهای مکانیکی استفاده شده، که جزء مدل اولیه سیستم مدیریت موتور می باشد، با افزایش تکنولوژی و ساخت انژکتورهای الکترومغناطیسی، دیگر زمان پاشش سوخت ربطی به فشار سوخت نداشت بلکه در هر زمان که واحد کنترل فرمان دهد پاشش انجام می شود. و همچنین استفاده از روشهایی مانند استفاده از توربو شارژها و اصلاح فرم بدنه خودرو و استفاده از تبدیل کننده های کاتالیزوری و حرارتی و باز خورانی گازهای خروجی و روشهای دیگر که همه آن ها باعث احتراق بهتر و در نتیجه کاهش آلاینده ها و کاهش مصرف سوخت می شود.
اطلاعات تکمیلی در قسمت توضیحات
کاهش الاینده های خروجی
 
کاهش الاینده ها
 
سيستمهاي مديريت موتور
 
موتورهای بنزینی
 
طرز کار کاربراتور
 
استفاده از انژكتور بجای كاربراتور
 
پروژه مدیریت سوخت
 
روشهای کاهش آلاینده های خروجی از موتورهای بنزینی
 

667265
Pages
6470
Academic Notes
3311
Authors
156
Publishers

This is an animated dialog which is useful for displaying information. The dialog window can be moved, resized and closed with the 'x' icon.

These items will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?