این تحقیق به بررسی تغییرات سرعت حرکت پیستون در ریخته گری دایکست می پردازد. این تحقیق به طور کامل و منحصر به فرد در 77 صفحه در فرمت ورد ارائه شده است. با توجه به کامل بودن این تحقیق می توان از آن به عنوان پروژه های کلاسی، پروژه لیسانس و سمینارهای کلاسی استفاده کرد. در ادامه چکیده این تحقیق آورده شده است.
چکیده : ریخته گری دایکست از جمله بهترین روشهای ریخته گری در تولید قطعات فلزی می باشد که با توجه به سرعت تولید بالا دراین روش بسیار حائز اهمیت می باشد ، با توسعه روز افزون این روش بسیاری از صنعتگران در پی این هستند که مشکلات موجود در آن را کاهش داده و قطعات با کیفیت بالاتر و سرعت تولید بیشتر را بدست آورند. همانطور که در این پروژه مشاهده خواهید کرد یکی از بهترین پارامترها در کاهش عیوب ریختگی و افزایش خواص مکانیکی پارامتر سرعت حرکت پیستون می باشد که تغییرات آن اهمیت بسزایی در خواص قطعات تولیدی دارد. بنابراین دراین پروژه سعی شده که بر تغییرات سرعت حرکت پیستون در ریخته گری دایکست پرداخته شود.
-
ریخته گری
 
دایکست
 
پروژه دایکست
 
ریخته گری دایکست
 
خوردگی
 

667265
Pages
6470
Academic Notes
3311
Authors
156
Publishers

This is an animated dialog which is useful for displaying information. The dialog window can be moved, resized and closed with the 'x' icon.

These items will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?