این تحقیق به عوان پروژه کارشناسی انجام گردیده است. اطلاعات بسیار کامل و از کیفیت علمی بسیار خوبی نیز برخوردار می باشد لذا از این پروژه می توان در انواع پروژه و سمینارهای مرتبط استفاده نمود. لازم به ذکر است که این پایان نامه در قالب فرمت ورد آپلود گردیده است. 
امروز وابستگي علوم كامپيوتر، مكانيك و الكترونيك نسبت به هم زياد شده‌اند و هر مهندس و با محقق نياز به فراگيري آن‌ها دارد، و لذا چون فراگيري هر سه آنها شكل به نظر مي‌رسد حداقل بايد يكي از آن‌ها را كاملاً آموخت و از مابقي اطلاعاتي در حد توان فرا گرفت. اينجانب كه در رشته مهندسي مكانيك سیالات تحصيل مي‌كنم، اهميت فراگيري علوم مختلف را هر روز بيشتر حس مي‌كنم و تصميم گرفتم به غير از رشته تحصيلي خود ساير علوم مرتبط با خودرو را محك بزنم. مي‌دانيم كه سال‌هاست علوم كامپيوتر و الكترونيك با ظهور ميكروچيپ‌ها پيشرفت قابل ملاحظه‌اي كرده‌اند و اين پيشرفت دامنگير صنعت خودرو نيز شده است، زيرا امروزه مردم نياز به آسايش، ايمني، عملكرد بالا از خودرو خود توقع دارند. از نشانه‌هاي ظهور الكترونيك و كامپيوتر در خودرو پيدايش سنسورها در انواع مختلف، و سيستم‌هاي اداره موتور و سايرتجهيزات متعلقه مي باشد. اين تجهيزات روز و به روز تعدادشان بيشتر و وابستگي علم مكانيك به آن ها بشتر مي‌شود. در ادامه سعي دارم نگاهي به توليد وسنسورهاي موجود در بازار بياندازيم و زمينه را براي ساخت يك سنسور پارك مهيا كنم، تا از ابزارهاي موجود حداكثر بهره‌ را برده وعملكرد مطلوب ارائه داد.
برای کسب اطلاعات تکمیلی به قسمت توضیحات مراجعه فرمائید.
سنسور
 
طراحی سنسور
 
پروزه طراحی سنسور
 
ساخت انواع سنسور پارک
 
سنسور سيليكاني
 
سنسورهاي ميكرومكانيكي
 
سنسورهاي فيبر نوري
 
سنسورهاي شيميايي
 
سنسورهاي مافوق صوت
 
سنسور پارك
 
پروزه ساخت سنسور پارک
 
سنسور پارک خودرو
 

667265
Pages
6470
Academic Notes
3311
Authors
156
Publishers

This is an animated dialog which is useful for displaying information. The dialog window can be moved, resized and closed with the 'x' icon.

These items will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?