درس تحلیل سازه های 2 در دانشگاه علم و صنعت به وسیله ی پروفسور امینی تدریس می شود. این درس مکمل درس تحلیل سازه ها 1 است که یه وسیله ی پروفسور کاوه تدریس می شود. لذا این درس به وسیله ی بهترین اساتید ایران تدریس می شود که نتیجه ی آن جزوه ای بسیار غنی و ارزشمند است. جزوه تحلیل سازه ها 2  در 196 صفحه نوشته شده است. این جزوه در کیفیت بالایی برای استفاده دانشجویان مهندسی عمران تهیه شده است. 
گروه وی پاب بهترین ها را از سراسر دنیا برای شما دانشجویان و محققین عزیز فراهم می کند. در صورت نیاز به جزوه، کتاب و مطالب علمی خاص با وی پاب مکاتبه کنید. وی پاب نیازهای شما را در کوتاهترین زمان ممکن فراهم می سازد.
www.vepub.com
پروفسور فریدون امینی از اساتید بنام ایران می باشند. ایشان دوران تحصیلی کارشناسی خود را در دانشگاه تهران به پایان رسانید. ایشان دارای دو مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران و دانشگاه پلی تکنیک نیویورک می باشند. پروفسور امینی بعد از طی کردن تحصیلات کارشناسی ارشد خود در رشته عمران در دانشگاه تهران به آمریکا سفر کردند و مجددا در مقطع کارشناسی ارشد در گرایش سازه به ادامه تحصیلات در دانشگاه پلی‌تکنیک نیویورک آمریکا مشغول شدند. پروفسور امینی درجه دکتری خود را نیز از این دانشگاه دریافت نمودند. پروفسور امینی بعد از کسب درجه دکتری خود در دانشگاه کوپریونیون نیویورک آمریکا از سال 1982 تا 1985 به تدریس و پژوهش پرداختند. ایشان در سال 1985 به کشور بازگشته و در دانشگاه علم و صنعت ایران به فعالیت علمی پرداختند. پروفسور امینی دارای افتخارات زیادی بوده که از آن جمله می توان به استاد نمونه در سال 1992، محقق نمونه در سال 1987 ، عضویت انجمن مهندسین عمران آمریکا، عضویت انجمن مهندسین بتن آمریکا اشاره کرد.
سازه
 
عمران
 
آب و خاک
 

667265
Pages
6470
Academic Notes
3311
Authors
156
Publishers

This is an animated dialog which is useful for displaying information. The dialog window can be moved, resized and closed with the 'x' icon.

These items will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?