ترمودینامیک 2 در ادامه درس ترمودینامیک 1 در دانشگاه تهران به وسیله ی دکتر کوثری تدریس می شود. این جزوه تکمیل کننده ترمودینامیک 1 بوده که مطالعه آن به دانشجویان عزیز توصیه می گردد.  این جزوه به صورت منظم و با کیفیتی مناسب به وسیله ی دانشجویان ایشان نوشته شده است. علاوه بر دانشجویان رشته مهندسی مکانیک این جزوه برای دانشجویان رشته های مهندسی مواد و عمران بسیار مناسب می باشد. امید است که این جزوه با ارزش مفید واقع گردد. نظرات خود را با ما در میان بگذارید. برای دانلود جزوات بیشتر به سایت www.vepub.com مراجعه فرمائید.
دکتر کوثری استاد تمام دانشکده مکانیک دانشگاه تهران و از اساتید بنام و معروف ایران می باشند. ایشان تحصیلات کارشناسی خود را در سال 1362 در دانشگاه ایالتی لوئیز یانا به پایان رساندند. دکتر کوثری تحصیلات کارشناسی ارشد خود را در همین دانشگاه به اتمام رساندند سپس به دانشگاه انستیتو پلی تکنیک ویرجینیا به منظور کسب درجه دکتری خود نقل مکان کردند. ایشان در سال 1369 موفق به کسب درجه دکتری خود شدند. دکتر کوثری مقالات زیادی را در زمینه حرارت و سیالات به چاپ رسانده اند.
ترمودینامیک
 
ترمو
 
بهترین جزوه ترمو
 
دانلود جزوه ترمودینامیک دانشگاه تهران
 

667341
Pages
6472
Academic Notes
3313
Authors
157
Publishers

This is an animated dialog which is useful for displaying information. The dialog window can be moved, resized and closed with the 'x' icon.

These items will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?