درس دینامیک خاک یکی از درس های مهم مهندسی عمران گرایش سازه می باشد. این درس در دانشگاه علم و صنعت ایران به وسیله ی پروفسور بازیار تدریس می گردد. با توجه به توانایی بالای دکتر بازیار در این زمینه جزوات ایشان از بار علمی بالایی برخوردار است لذا مطالعه این جزوات بسیار مفید بوده و پیشرفت بزرگی را در درک مفاهیم مربوط به دینامیک خاک فراهم می سازد. جزوه دینامیک خاک و خلاصه دینامیک خاک بسیار کامل و جامع بوده که در دو قسمت خدمت دانشجویان عزیز قرار داده می شود. جزوه دینامیک مفاهیم بنیادی را به صورت جزء به جزء بررسی نموده است. در جزوه خلاصه دینامیک خاک علاوه بر مروری بر مفاهیم بنیادی، به نکات مهم و مثال های حل شده پرداخته شده است. امید است که این جزوه با ارزش مورد استفاده مفید دانشجویان و محققین عزیز قرار گیرد.
پروفسور بازیار از اساتید بنام و معروف سازه دانشگاه علم و صنعت ایران و کشور می باشند. دکتر بازیار بعد از اتمام تحصیلات کارشناسی خود در دانشگاه علم و صنعت ایران به منظور گذراندن تحصیلات تکمیلی خود در دو مقطع کارشناسی ارشد و دکتری راهی دانشگاه انستیتو پلی تکنیک رنسلر آمریکا شدند. دکتر بازیار تحصیلات دکتری خود را در رشته مهندسی عمران گرایش ژئوتکنیک – زلزله در سال 1370 به پایان رسانیدند. ایشان هم اکنون از اعضای هیئت علمی دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران می باشند. پروفسور بازیار مقالات زیادی را در مجلات معتبر خارجی و داخلی به چاپ رسانده است. همچنین دو کتاب کاربردهای آزمایش نفوذ مخروطی و مبانی دینامیک خاک از تالیفات ایشان می باشد. از آنجایی که پروفسور بازیار از اساتید مطرح کشور در زمینه سازه می باشند مطالعه جزوات ایشان به دانشجویان مهندسی عمران توصیه می گردد.
دینامیک خاک
 
جزوه دینامیک خاک
 
جزوه دکتر بازیار
 
بهترین جزوه های مهندسی عمران
 
جزوه دانشگاه علم و صنعت
 

667341
Pages
6472
Academic Notes
3313
Authors
157
Publishers

This is an animated dialog which is useful for displaying information. The dialog window can be moved, resized and closed with the 'x' icon.

These items will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?