دینامیک سازه ها یکی از درس های مهم مهندسی عمران در مقطع ارشد می باشد. این درس در دانشگاه علم و صنعت ایران به وسیله ی پروفسور امینی تدریس می شود. این جزوه غنی و باارزش در 184 صفحه نوشته شده است که کامل و از کیفیت بالایی برخوردار است. امید است که این جزوه ارزشمند مفید واقع گردد. وی پاب منتظر دریافت انتقادها و پیشنهادهای شما دانشجویان و محققان عزیز است. نظرات خود را با ما در میان بگذارید.
وی پاب: کیفیت و اعتماد شعار ماست.
پروفسور فریدون امینی از اساتید بنام ایران می باشند. ایشان دوران تحصیلی کارشناسی خود را در دانشگاه تهران به پایان رسانید. ایشان دارای دو مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران و دانشگاه پلی تکنیک نیویورک می باشند. پروفسور امینی بعد از طی کردن تحصیلات کارشناسی ارشد خود در رشته عمران در دانشگاه تهران به آمریکا سفر کردند و مجددا در مقطع کارشناسی ارشد در گرایش سازه به ادامه تحصیلات در دانشگاه پلی‌تکنیک نیویورک آمریکا مشغول شدند. پروفسور امینی درجه دکتری خود را نیز از این دانشگاه دریافت نمودند. پروفسور امینی بعد از کسب درجه دکتری خود در دانشگاه کوپریونیون نیویورک آمریکا از سال 1982 تا 1985 به تدریس و پژوهش پرداختند. ایشان در سال 1985 به کشور بازگشته و در دانشگاه علم و صنعت ایران به فعالیت علمی پرداختند. پروفسور امینی دارای افتخارات زیادی بوده که از آن جمله می توان به استاد نمونه در سال 1992، محقق نمونه در سال 1987 ، عضویت انجمن مهندسین عمران آمریکا، عضویت انجمن مهندسین بتن آمریکا اشاره کرد.
دینامیک
 
سازه
 
ارتعاش
 
بهترین جزوه های مهندسی عمران
 

667265
Pages
6470
Academic Notes
3311
Authors
156
Publishers

This is an animated dialog which is useful for displaying information. The dialog window can be moved, resized and closed with the 'x' icon.

These items will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?