سیستم های قدرت یکی از دروس اصلی مقطع کارشناسی مهندسی برق می باشد. از آنجایی که این درس از اهمیت بالایی برخوردار است سعی شده است جزوه ای با بالاترین کیفیت علمی و نگارشی تهیه گردد. این جزوه به صورت رنگی و در کیفیت بسیار بالایی برای استفاد شما دانشجویان عزیز تهیه و اسکن گردیده است. با توجه به حجم بالای کل جزوه، جزوه در سه قسمت بر روی سایت قرار داده می شود. امید است که این جزوه با ارزش مفید واقع گردد.
دکتر قاضی از اساتید برجسته دانشگاه فردوسی مشهد و کشور می باشند. ایشان پس از اخد مدرک کارشناسی خود از دانشگاه علم و صنعت ایران، به منظور ادامه تحصیل راهی انگلستان شدند. دکتر قاضی تحصیلات کارشناسی ارشد خود را در رشته مهندسی برق گرایش قدرت در دانشگاه یومیست انگلستان به پایان رساندند. دکتر قاضی مدرک دکتری خود را در سال 1368 در گرایش قدرت از دانشگاه سالفورد انگلستان دریافت کردند. ایشان هم اکنون از اعضای هیئت علمی دانشگاه فردوسی مشهد می باشند که مقالات زیادی را در مجلات معتبر داخلی و خارجی به چاپ رسانیده است.
سیستم های قدرت
 
جزوه درس سیستم های قدرت
 
جزوه درس سیستم های قدرت دانشگاه فردوسی
 
جزوه سیستم های قدرت دکتر قاضی
 

667341
Pages
6472
Academic Notes
3313
Authors
157
Publishers

This is an animated dialog which is useful for displaying information. The dialog window can be moved, resized and closed with the 'x' icon.

These items will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?