درس مقاومت مصالح از درس های اصلی و پایه ای رشته های مکانیک، عمران و مواد می باشد. این درس پیش نیاز دیگر درس های اصلی رشته مکانیک می باشد لذا یادگیری آن بسیار مهم و حیاتی است. این جزوه به وسیله ی دکتر کامران دانشجو در دانشکده مهندسی مواد دانشگاه علم و صنعت ایران تدریس شده است لذا از کیفیت بالای علمی برخوردار می باشد. این جزوه در 72 صفحه با کیفیت بسیار بالا تهیه شده است. استفاده از این جزوه علاوه بر دانشجویان مهندسی مکانیک به دانشجویان مهندسی عمران و مواد توصیه می گردد. امید است که این جزوه ارزشمند و غنی مفید واقع گردد.
گروه وی پاب بهترین ها را برای شما فراهم می سازد.
کیفیت و اعتماد شعار ماست.
دکتر کامران دانشجو فردی شناخته شده در کشور می باشند. ایشان مسئولیت های مهمی را در دولت پیشین بر عهده داشتند که از جمله این مسئولیت ها می توان به استاندار تهران در سال 1384 و همچنین وزیر علوم در سال 1388 اشاره کرد. دکتر دانشجو تحصیلات لیسانس خود را در دانشگاه کویین مری کالج لندن به پایان رساندند. دکتر دانشجو به منظور ادامه تحصیل در مقطع ارشد و دکتری به دانشگاه امپریال کالج لندن نقل مکان کردند. دکتر دانشجو در مقطع دکتری خود به مدت 3 سال و نیم در دانشگاه امپریال کالج لندن تحصیل کردند که در ادامه با شروع انقلاب شکوهمند اسلامی و به وجود آمدن مشکلاتی به کشور بازگشته و از تر دکتری خود در دانشگاه امیرکبیر در سال 1368 دفاع نمودند. دکتر دانشجو هم اکنون از اعضای هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران می باشند.
مقاومت مصالح
 
تنش
 
کرنش
 
جزوه مقاومت
 
جزوه های مهندسی مکانیک
 

667341
Pages
6472
Academic Notes
3313
Authors
157
Publishers

This is an animated dialog which is useful for displaying information. The dialog window can be moved, resized and closed with the 'x' icon.

These items will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?