درس مکانیک سیالات پیشرفته در دانشگاه تهران به وسیله ی دکتر صادقی تدریس می شود. این جزوه کامل و با کیفتی مناسب در 156 صفحه در اختیار شما دانشجویان عزیز قرار داده می شود. از جمله سرفصل های مهم این جزوه می توان به موارد زیر اشاره کرد:1- معادلات حاکم بر جریان2- جریان کوئت3- جریان پوازی4- جریان در کانال بیضی و مستطیلی5- دینامیک حباب گازی6- جریان های خزشی7- تئوری ناپایداری
دکتر صادقی از اساتید بنام کشور در حوزه مهندسی مکانیک - سیالات می بانشد. ایشان تحصیلات کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه تهران به ترتیب در گرایش های سیالات و تبدیل انرژی به پایان رساندند. ایشان در سال 1369 به منظورتحصیلات دکتری خود در رشته مکانیک سیالات غیرنیوتنی راهی کشور کانادا و دانشگاه تورنتو شدند. دکتر صادقی در سال 1375 تحصیلات دکتری خود را به پایان رساندند. دکتر صادقی مقالات زیادی را در مجلات داخلی و خارجی به ثبت رسانده است. طراحی و ساخت سنسور فشار غیر تماسی (غیر مخرب) یکی از طرح های مهم ایشان می باشد.
جزوه مکانیک سیالات
 
جزوه دکتر صادقی
 
سیالات پیشرفته
 
سیال
 
جزوه های دانشگاه تهران
 

667341
Pages
6472
Academic Notes
3313
Authors
157
Publishers

This is an animated dialog which is useful for displaying information. The dialog window can be moved, resized and closed with the 'x' icon.

These items will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?