درس روش اجزای محدود یکی از دروس اصلی و مورد نیاز برای شبیه سازی فرآیندهای مکانیکی و متالورژیکی می باشد. لذا این جزوه می تواند برای دانشجویان مهندسی مواد مورد استفاده قرار گیرد. این جزوه شامل 112 صفحه بود که با کیفیت بسیار بالایی تهیه شده است. استفاده از این جزوه اطلاعات و دید علمی بسیار خوبی را به دانشجویان در زمینه شبیه سازی و مدل سازی ارائه می دهد لذا استفاده از آن به دانشجویان و محققین عزیز توصیه می گردد. امید است که این جزوه غنی و ارزشمند مفید واقع گردد.گروه وی پاب بهترین ها را برای شما فراهم می سازد.
کیفیت و اعتماد شعار ماست.
دکتر حق پناهی فارغ‌التحصیل دانشگاه ENSAME فرانسه می‌باشند. ایشان تحصیلات کارشناسی خود را در دانشگاه شیراز در رشته مهندسی مکانیک به پایان رساندند. سپس به‌منظور ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری به فرانسه و دانشگاه ENSAME سفر کردند. دکتر حق پناهی از اساتید بنام ایران درزمینهٔ بیومکانیک، ارتعاشات و اجزای محدود می‌باشند. ایشان همچنین ریاست دانشگاه علمی و کاربردی کشور را بر عهده داشتند و از اعضای بنیان‌گذار این دانشگاه می‌باشند.
اجزاء محدود
 
شبیه سازی
 
مدل سازی
 
جزوه شبیه سازی و مدل سازی
 
بهترین جزوه اجزاء محدود
 
جزوه کلاسی رشته مکانیک
 

667265
Pages
6470
Academic Notes
3311
Authors
156
Publishers

This is an animated dialog which is useful for displaying information. The dialog window can be moved, resized and closed with the 'x' icon.

These items will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?